top of page

המלצות

IMG-20210331-WA0014-01.jpeg

משפחת דביר- 3-4.12.21

לא היה לנו ספק שנחזור לטייל אתך, והפעם לגולן וכמו בפעם שעברה גם הפעם היתה חוויה נהדרת סבא , סבתא, הורים ונכדים, רצינו להודות לך על סופ"ש מושלם, הדרכות מותאמות לכל , הגילאים, סיפורים מאלפים ומשחקים משעשעים והכל עם חיוך

רחב

רצינו לומר תודה!!!

למדריך הטיולים רגב אילון,

ברצוננו להודות לך מקרב לב על ימי טיולים שכללו יום טיול מרתק בגליל העליון משביל הפסגה ועד לחורבת חוממה וקינוח מהנה בביקור באגמון החולה... ועוד בגילנו המתקדם...

מקצועיותך בלטה כבר בשיחה המקדימה כשביקשת להכיר את הקבוצה, את אופייה, גלאיה ורצונותיה וכל זאת כדי להתאים עבורם את המסלול הנכון ולבנות את היום כמו "שכתוב בספרים".

היחס החם והלבבי שהשרת, רמות הידע, חוש ההומור שלך, ניהול הזמן, הסבלנות והסובלנות אין קץ לגילנו המתקדם, כל אלה ועוד יצרו יום גדוש בחוויות מראות ונופים עוצרי נשימה.

ברצוני לציין במיוחד כי מהמפגש הראשון עימך, הצלחת ליצור קשר נפלא עם קבוצת מטיילי ש"י שהגיבה באופן חיובי שאתה ממש "אינציקלופדיה מהלכת בכל הקשור לידע הרב שהפגנת בכל הקשור לנושאי הטבע וההיסטוריה של ארצנו היפיפייה".

 

אין לי ספק שניפגש שוב בטיולים נוספים!

תודה רבה בשמי ובשם קבוצת מטיילי ש"י.

כן ירבו מדריכים כמוך.

בכבוד רב ובברכת חברים

שלמה ישראלי מנכ"ל קבוצת מטיילי ש"י

רגב שלום.

בתאריך 25.4.17 סיימנו את ההשתלמות למורים לערבית במחוז ירושלים. בהדרכתך יצאנו  לסיור  וסדנא בגבעות מודיעין בנושא "הכרת צמחי תבלין בבית הערבי המסורתי-רפואה עממית ופולקלור".

הסיור התמקד בליקוט משותף של צמחי תבלין, מקורות השם והשימושים השונים ברפואה העממית.

שיא הסיור- הכנת מתכון פשוט, הפתעה קןלינרית ושתיית תה צמחים.

במשוב הכללי של המורים קיבל סיור זה ניקוד של 5 מתוך 5 תוך התמקדות על "יציאה מהשיגרה", הדרכה עם מעוף", "הכרת השטח ליד הבית ופעילות לא פורמלית עם תלמידים", "ניצלתי את המתכון בסיור עם חברים-התלהבו מאוד".

ישר כוח לך רגב, המשך בפעילותך הלא שגרתית. רק דברים טובים מחכים לך בהמשך.

בברכה

אבי ציפורי, מפקח הוראה, ערבית מחוז ירושלים

                                                                                                                                                     

                                                        

       

רגב יקר,

 

תודה מכל הלב על סדרת ההרצאות המרתקת שלך בנושא המדבר והטיול במדבר. חברי הקהילה, התרשמו והתלהבו מאוד ואף המליצו לחבריהם!

 

הצלחת להעיר את הקהילה שלנו משנת החורף בזכות המיקוד והדיוק שלך, המצגות האיכותיות, המקצועיות והידע הרב שניכר בכל פרט.

מקווה למפגשים נוספים בהמשך הדרך!

ענבל אשד – רכזת תרבות

רגב היקר

לא מדובר בספר קריאה בלבד אלא בפתיחת צוהר להכרת הארץ, לימוד הטבע ופעילות מגבשת של הורים וילדים, חברים לכיתה וכדומה. הספר משמש כלי לחינוך ערכי ומאפשר לנו המבוגרים להזכר בגעגועים לילדותנו ולחלוק את החוויה עם הדור הנוכחי. מעניין מה יהיה מתכנן לנו הסופר בספרו הבא...

                      אלי שחף- רוכש ספר 'גחלים מבשלות'

רגב שלום

הוצאנו את ילדי הקיבוץ בחופשת סוכות לטיול בצפון ורצינו שייהנו בימי הקיץ האחרונים מהמים בנחלים. פנינו לרגב אילון לפי המלצה מחברה, שמהטלפון הראשון שאל שאלות מכוונות כדי להתאים עצמו לגודל הקבוצה, לגילאים ולאופי שלה. החלטנו בעצה אחת אתו לקחת את קבוצת הנערים שלנו לנחל החצבאני. הם הלכו בטוואי הנחל במסלול המורשה ולאחר מכן קיימו פעילות של בישול בטבע  - הכל בהנחייתו של רגב והובלתו.

הנערים חזרו מלאי חוויות וסיפורים, גם למדו וגם נהנו. המדריכות מהקיבוץ שטיילו עם הקבוצה סיפרו שרגב אפשר לילדים ללמוד תוך כדי טיול ולהתנסות בטיול טבע שיש בו תוכן המלווה את הצעידה.

אנו בטוחים כי גם בטיולים הבאים ניעזר בשירותיו ואנו ממליצים לקבוצות נוער וקבוצות בכלל להיעזר בשירותיו של רגב.

תודה רבה

                  יעל רז לחייני - נחל עוז

bottom of page